Přihlášení

Dodací podmínky


1. Všeobecné ustanovení
 
Tyto dodací podmínky upravují vztah mezi prodávajícím RUDI, a.s., se sídlem v Komenského 1839, 390 02 Tábor, IČ: 26084325, DIČ: CZ26084325 a objednavatelem. Objednavatel přijímá platnost těchto podmínek odesláním objednávky z nákupního košíku s potvrzením "Fotoprodukt jsem zkontroloval a s jeho vzhledem souhlasím".


2. Objednávky  
 
Zboží lze objednat přes e-shop www.tisktabor.cz. Veškeré objednávky, zaslané prostřednictvím tohoto e-shopu, jsou závaznéPokud si objednavatel dodávku nevyzvedne nebo nepřevezme, bude prodávající vymáhat veškeré náklady za výrobu a doručení v plné výši.


3. Způsoby platby
  1. Dobírka - 39 Kč
  2. Osobní vyzvednutí - zdarma
  3. Platba předem na účet - zdarma
  4. Platba kartou - zdarma

4. Dodací lhůty a příplatky

Standardní dodací lhůta je do pracovních dnů. Pokud objednavatel požádá o rychlejší dodání, účtuje prodávající tyto příplatky: dodání do pracovních dnů s příplatkem ze základní ceny produktu (bez množstevní nebo kuponové slevy).


5. Způsoby dopravy
 
Pokud není dohodnuto jinak, může si objednavatel zvolit z těchto způsobů dopravy:
  1. Česká pošta - 129 Kč
  2. DPD (do 50 kg, doručení v pracovní dny od 8. - 17. hodin) - 99 Kč
  3. Vyzvednutí na provozovně RUDI, a.s., Komenského 1839, 390 02 Tábor - zdarma
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.


5. Poškození, reklamace a vyzvednutí zásilky
Kupující je povinen při dodání zásilky překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky – množství, poškození zásilky apod., podle přiloženého přepravního listu.
Kupující je oprávněn odmítnout převzetí zásilky, která není ve shodě s kupní smlouvou.
Je-li obsah zásilky poškozen, vyplňte do 2 dnů reklamační formulář – buď na stránkách přepravní společnosti, či osobně na přepážce České pošty.

Pozor - doba uložení zásilky na České poště je 10 dnů! Po uplynutí doby uložení se zásilka vrací jako nevyzvednutá zpět.
 
O veškerých nesrovnalostech nás, prosím, informujte e-mailem na: recepce@rudi.cz